Kategorie
Projekt

Zapomniane Sny – Q&A nr 1

Czasem pojawiają się pytania na temat projektu Zapomniane Sny. Skoro tak, wybraliśmy kilka z nich i poniżej dostarczamy odpowiedzi 🙂

Kategorie
Projekt

Co to jest charityware?

Charityware to licencja, która pozwala korzystać z jakiegoś dobra (produktu lub usługi) w zamian za wsparcie celu dobroczynnego. Szczegółowe ustalenia są różne i czasami wsparcie jest dobrowolne, innym razem obligatoryjne.

Kategorie
Listy

Opowiadania fantasy – lista Zapomnianych Snów

Postanowiliśmy otworzyć na naszym blogu cykl wpisów listujących opowiadania mieszczące się w konkretnych gatunkach, a publikowane w naszych ebookach – obecnych i przyszłych (w chwili publikacji tego wpisu dopiero jednym, ale nabór do drugiego ruszy lada chwila). Na pierwszy front idą opowiadania fantasy.

Kategorie
Inicjatywy

Dlaczego kibicujemy Synapsis?

Pierwsza edycja „Zapomnianych Snów” („W głębi snów”) skupiła się na zachęcaniu do wsparcia fundacji Synapsis. Dlaczego akurat tej organizacji? Dlaczego akurat tematyka spektrum autyzmu?

Kategorie
Listy

Opowiadania obyczajowe w Zapomnianych Snach

Jedni lubią opowiadania obyczajowe, inni nienawidzą. Faktem jednak jest, że obyczajówki w ostatnich latach zyskały sporo popularności, nie tylko w krótkiej formie, również jako nowele i książki, a także jako komiksy.