Blog - Zapomniane Sny - opowiadania fantastyczne
Kategorie
Projekt

Zapomniane Sny – Q&A nr 1

Czasem pojawiają się pytania na temat projektu Zapomniane Sny. Skoro tak, wybraliśmy kilka z nich i poniżej dostarczamy odpowiedzi 🙂

Kategorie
Listy opowiadań

Opowiadania fantasy – lista Zapomnianych Snów

Postanowiliśmy otworzyć na naszym blogu cykl wpisów listujących opowiadania mieszczące się w konkretnych gatunkach, a publikowane w naszych ebookach – obecnych i przyszłych (w chwili publikacji tego wpisu dopiero jednym, ale nabór do drugiego ruszy lada chwila). Na pierwszy front idą opowiadania fantasy.

Kategorie
Projekt

Co to jest charityware?

Charityware to licencja, która pozwala korzystać z jakiegoś dobra (produktu lub usługi) w zamian za wsparcie celu dobroczynnego. Szczegółowe ustalenia są różne i czasami wsparcie jest dobrowolne, innym razem obligatoryjne.

Kategorie
Listy opowiadań

Horror, groza, weird fiction – opowiadania Zapomnianych Snów

Tworząc zestawienia tematyczne opowiadań dostępnych w antologiach Zapomnianych Snów, nie sposób powinąć horrory, grozę i weird fiction. Przygotowaliśmy więc „ściągawkę” dla osób, które chciałyby znaleźć teksty należące właśnie do tych gatunków.

Kategorie
Inicjatywy

Dlaczego kibicujemy Fundacji RK?

W drugiej edycji „Zapomnianych Snów” chcemy zachęcić odbiorców do zainteresowania się działalnością fundacji Wsparcia Ratownictwa RK. Co warto o niej wiedzieć?