Antologie opowiadań - Zapomniane Sny - opowiadania fantastyczne

Antologie opowiadań

Cykl „Zapomniane Sny” tworzyć będą zbiory opowiadań fantastycznych. Prawdopodobnie skoncentrujemy się przy tym na krótkiej formie. Takiej naprawdę krótkiej, żeby nawet zabiegane osoby mogły w wolnych chwilach przeczytać jeden lub dwa teksty, nie dzieląc ich lektury na raty.

Śledź nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze.


Zakazane szlaki - antologia opowiadań - okładka

ZAKAZANE SZLAKI

Tom 6 cyklu (wszystkie zbiory można czytać niezależnie)

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: Bezpieczny Kazbek. Prosimy, zaglądnij na stronę tej inicjatywy i wesprzyj ją dobrowolną dotacją. Ich działalność skupia się na ratownictwie górskim i szkoleniach z ratownictwa w trudnych warunkach.

Pobierz zbiór opowiadań w wersji: [PDF] [ePUB*] [MOBI]

*Część przeglądarek z Androida zmienia format ePub na zip. Dotyczy to tylko niektórych przypadków, ale jednak. W razie większych problemów można się skontaktować na info@zapomnianesny.pl – pomożemy.

Nasz projekt nie jest związany z Bezpiecznym Kazbekiem. Po prostu zachęcamy do wspierania tej inicjatywy i zapoznania się z jej działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii Zakazane szlaki.


Obcość - antologia opowiadań - okładka

OBCOŚĆ

Tom 5 cyklu (wszystkie zbiory można czytać niezależnie)

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: stowarzyszenie Otwarte Klatki. Prosimy, zaglądnij na stronę tej organizacji i wesprzyj ją dobrowolną dotacją. Ich działalność skupia się na pracy na rzecz poprawy losu zwierząt hodowlanych.

Pobierz zbiór opowiadań w wersji:

Pobierz ebook w wersji: [PDF] [ePUB] [MOBI]

Uwaga: Nasz projekt nie jest związany ze stowarzyszeniem Otwarte Klatki. Po prostu zachęcamy do wspierania tej fundacji i zapoznania się z ich działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii Obcość.


Tu był las - fantastyka

TU BYŁ LAS

Tom 4 cyklu (wszystkie zbiory można czytać niezależnie)

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: Pracownia na rzecz Wszystkich Istot (PnrWI). Prosimy, zaglądnij na stronę stowarzyszenia i wesprzyj je dobrowolną dotacją (numer konta w ich stopce). Organizacja ta działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody i gatnków zagrożonych.

Pobierz zbiór opowiadań w wersji:

[PDF] [MOBI] [ePUB]

Uwaga: Nasz projekt nie jest związany ze stowarzyszeniem PnrWI. Po prostu zachęcamy do wspierania tej fundacji i zapoznania się z ich działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii Tu był las.


Interwencja informatyka

INTERWENCJA INFORMATYKA

Tom 3 cyklu (wszystkie zbiory można czytać niezależnie)

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: Fundacja Sarigato. Prosimy, zaglądnij na stronę fundacji wesprzyj jedną z ich kampanii dobrowolną dotacją (kampanie są dwie: Hakersi i KarmimyPsiaki).

Pobierz zbiór opowiadań w wersji:

[PDF] [MOBI] [ePUB]

Uwaga: Nasz projekt nie jest związany z Fundacją Sarigato. Po prostu zachęcamy do wspierania tej fundacji i zapoznania się z ich działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii Interwencja informatyka.


GRANICE NIESKOŃCZONOŚCI

Tom 2 cyklu

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK. Prosimy, zaglądnij na stronę fundacji i wesprzyj ją dobrowolną dotacją.

Pobierz antologię w wersji:

[PDF] [MOBI] [ePUB]

Uwaga: Nasz projekt nie jest związany z Fundacją RK. Po prostu zachęcamy do wspierania tej fundacji i zapoznania się z ich działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii Granice Nieskończoności.


W głębi snów - fantastyka

W GŁĘBI SNÓW

Tom 1 cyklu – antologia otwierająca serię

Ebook udostępniany na zasadach Charityware. Promowany projekt: Fundacja Synapsis. Prosimy, zaglądnij na stronę fundacji i wesprzyj ją dobrowolną dotacją.

Pobierz zbiór opowiadań w wersji:

[PDF] [MOBI] [ePUB]

Uwaga: Nasz projekt nie jest związany z Synapsis. Po prostu zachęcamy do wspierania tej fundacji i zapoznania się z ich działaniami.

Dodatkowe informacje o antologii W głębi snów.

W planach są kolejne zbiory opowiadań fantastycznych.


Czy Zapomniane Sny planują kolejne zbiory opowiadań?

Tak. Docelowo seria będzie regularnie rozwijana. Kolejne wydania będzie można czytać niezależnie od pozostałych.

Dlaczego akurat krótkie opowiadania?

Przyjęliśmy formułę pozwalającą na błyskawiczne czytanie. Sprzyja to zwłaszcza osobom zabieganym.

W jakich formatach są antologie Zapomnianych Snów?

Każdy zbiór będzie dostępny w wersjach na czytniki (jako MOBI i ePub) oraz na komputer lub tablet (jako PDF).

Czy okładki posiadają audiodeskrypcję?

Od drugiego tomu audiodeskrypcja okładki, czyli jej opis dla niewidomych, jest włączana bezpośrednio do ebooków z antologiami opowiadań. W przypadku części pierwszej opis znajduje się na podstronie ze szczegółami dotyczącymi zbioru.

Zbiory opowiadań z fantastyką

Nasz projekt literacki specjalizuje się w krótkiej formie i stawia na różnorodność przedstawianej twórczości. Sięgnij po nasze książki elektroniczne i zanurz się w świat fantastycznych historii. Co znajdziesz u nas jako czytelnik? Fantasy, SF, grozę i nie tylko.

Wśród autorów znajdziesz zarówno mniej znanych pisarzy (świeże spojrzenie kogoś mniej znanego czasem wnosi zaskakująco dużo dobrego), jak i kilka nazwisk mających na swoim koncie parę publikacji. A same opowieści? Są naprawdę zróżnicowane, pod względem treści, sposobu narracji, konwencji i nastroju.

Czy będą kolejne fantastyczne ebooki i zbiory?

Tak, mamy już pomysły na kolejne antologie opowiadań fantastycznych. Czy będzie to niedługo, czy dopiero za jakiś czas – trudno powiedzieć. Ale wiecie, jak to bywa, w fantasy mijają epoki, w science fiction eony, horror dzieje się poza czasem, a historie nie z tej Ziemi nadal powstają. A dobra fantastyka potrzebuje odrobiny czasu 😉 Wypatrujcie wieści tutaj oraz na naszych kanałach social media 🙂